Letiště Václava Havla: Obchodní zóna – Terminál 2

4.9.2019

Naše společnost v červenci roku 2018 zahájila realizaci pro generálního dodavatele stavby společnost PORR a.s. na Letišti Václava Havla v Praze.

 

Předmětem bylo kompletní provedení dodávky a montáže slaboproudých a silnoproudých systémů, jmenovitě: ENE (elektroenergetika a energie - silnoproud), EPS (elektrická požární signalizace), PER (požární evakuační rozhlas), SCS (strukturovaná kabeláž), MATV (Hlavní anténa Tv systému), STA (společná anténa), FIDS (informační tabule pro přílety a odlety na letišti), Trasy (nosné úložné konstrukce pro kabelové rozvody), CCTV (kamerový systém), EKV (elektronická kontrola vstupu).

Colsys v této etapě dokončil instalaci všech slaboproudých a silnoproudých systémů. Naše práce spočívala především v instalaci bezpečnostních systémů a montáži strukturované kabeláže.

 

Na pražském Letišti Václava Havla vznikla tak nová obchodní zóna Terminálu 2, která byla obohacena novými obchody s módou a kosmetikou. Nechybělo zde také otevření restaurace s názvem Marché Mövenpick zabývající se výběrem na vysoce kvalitní čerstvé potraviny. Nové prostory Terminálu 2 jsou tvořeny v moderním stylu se zajímavým designem.

Jednou ze zajímavých prodejen je hračkářství Hamleys, které patří mezi nejznámější a nejstarší na světě. Hračkářství poslouží jako skvělá zábava pro Vaše malé ratolesti během čekání v schengenském prostoru letiště.

Letiště Václava Havla: Obchodní zóna – Terminál 2

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím