Mezinárodní konference investičních příležitostí - Sibiu

15.6.2015

Konference Sibiu

10.-13. června 2015 se konala v rumunském Sibiu mezinárodní konference investičních příležitostí (International Conference on Investment Opportunities Sibiu County - Added Value to Your Business).

 

Konference proběhla za účasti velvyslanců a obchodních radů z 20-ti zemí, dále přivítala zástupce z komerční sféry (mezi kterými byl např. Colsys) a zástupců lokálního veřejného života jakými jsou prefekt, starosta města, rektor univerzity, prezident obchodní komory a zástupci ministerstev.

 

Sibiu patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím oblastem v Rumunsku a ne náhodou bylo bylo vyhlášeno evropským hlavním městem kultury pro rok 2007. Současný prezident Rumunska Klaus Johannis, byl předcházejích 14 let starostou právě Sibia. Město leží v Transilvánii (Sedmihradsku) v Rumunsku. Má přibližně 170 000 obyvatel a je správním střediskem župy Sibiu.

Colsys se prezentoval hned na dvou B2B zasedáních (Industry / Industrial parks Workshop a IT&C Workshop), kde přítomným prezentoval moderní systém včasného varování a vyrozumění obyvatelstva - VoiceGuard.

 

Leoš Nevole

Obchodní ředitel - zahraniční trhy

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím