Zásadní rekonstrukce administrativního centra VINICE

27.7.2020

Za méně než 18 měsíců proběhla rekonstrukce obchodně administrativního centra Vinice, které bylo v 90tých letech jedním z největších realizovaných souborů toho typu v Praze. Naše společnost realizovala pro generálního dodavatele, společnost Porr a.s., slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace v objemu více než 40 mil Kč. Investorem přestavby kancelářské budovy s 22.000 m² pronajímatelné plochy a 477 parkovacích stání byla firma GES REAL, a.s.

 

Funkční využití budovy je převážně administrativní s doplňkovými službami v parteru budovy - supermarket Penny, pizzerie a kavárna. Suterén v rozsahu tří podzemních podlaží slouží jako technické zázemí, skladovací prostory a rozsáhlé podzemní garáže s myčkou pro osobní automobily. Nadzemní podlaží budou využívána jako kancelářské prostory, respektive plochy připravené pro klientské vestavby nájemců. Hlavním nájemcem je televize Prima, rádia Kiss, Country, Rádio 1, Beat, Spin a Signál.

 

V rekonstruovaných prostorách naše společnost pro nájemce televizi Prima realizovala datové rozvody pro administrativní i technologickou část v objemu více než 10 mil Kč.

Administrativni centrum Vinice
Administrativni centrum Vinice

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím