Letiště Václava Havla Praha – Centrální odbavovací bod – bezpečnostní kontrola – Terminál 2

20.11.2018

V druhé polovině roku 2017 se naší společnosti podařilo získat zakázku na dodávku a montáž slaboproudých systémů jmenovitě EPS, PER (požárně evakuační rozhlas), SCS (strukturované kabeláže), bezpečnostních systémů EZS, CCTV a ACS. Tato zakázka byla realizována pro generálního dodavatele stavby společnost OHL ŽS, a.s.

 

Tento projekt řešil celkovou stavební změnu a zároveň i rekonstrukci stávající infrastruktury.

Vznikl tak nový prostor centrální bezpečnostní kontroly na Terminálu 2 Letiště Václava Havla Praha. Novou bezpečnostní kontrolou, která zásadním způsobem navýší odbavovací kapacity letiště a zároveň zvýší komfort cestujících, budou procházet všichni ti, kdo poletí do zemí schengenského prostoru. Nová centrální bezpečnostní kontrola představuje největší rozvojový projekt letiště realizovaný na Terminálu 2 od jeho otevření v roce 2006.

 

Vzhledem k požadavkům investora celé zakázky byly vytvořeny moderní a designérsky velice zajímavě řešené prostory, které jsou nadstandardně vybaveny technologiemi, které jsou vzájemně propojeny a tvoří tak kompaktní a kvalitně fungující celek. I vzhledem k poměrně náročným podmínkám místa realizace, byla tato instalace provedena včas a v profesionální kvalitě. Můžeme tedy nyní potvrdit, že tato nově vybudovaná část je vskutku výkladní skříní moderně se rozvíjejícího Letiště Václava Havla Praha.

Letiště Václava Havla Praha – Centrální odbavovací bod – bezpečnostní kontrola – Terminál 2

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím