Letiště Václava Havla Praha: Přestavba Rest & Fun Centre – T2 Spojovací objekt

7.1.2020

Naše společnost v únoru roku 2018 zahájila realizaci díla pro generálního dodavatele stavby společnost PBW GROUP s.r.o. na Letišti Václava Havla v Praze.

 

Předmětem bylo kompletní provedení dodávky a montáže slaboproudých a silnoproudých systémů, jmenovitě: ENE (elektroenergetika a energie - silnoproud), EPS (elektrická požární signalizace), PER (požární evakuační rozhlas), SCS (strukturovaná kabeláž), STA (společná anténa), JČ (jednotný čas), Trasy (nosné úložné konstrukce pro kabelové rozvody), CCTV (kamerový systém), EKV (elektronická kontrola vstupu).

 

Cílem této rekonstrukce bylo vybudovat prostory, které jsou určené jak pro tranzitní cestující, tak pro klienty, kteří potřebují využít krátkodobého ubytování v blízkosti terminálů. Hotel, který nabízí celkem čtrnáct pokojů v novém designu je nově přístupný také z veřejné části letiště, přičemž vstup z neveřejné části mezi Terminálem 1 a Terminálem 2 byl zachován. Ubytování tedy nyní mohou využít jak tranzitní cestující procházející Terminálem 1, tak klienti, kteří ještě nejsou odbavení na let nebo ti, kteří potřebují krátké ubytování v bezprostřední blízkosti letiště, například cestující ze vzdálenějších míst s velmi brzkým ranním odletem z Prahy.

 

I vzhledem k poměrně krátkému termínu, byla tato instalace provedena včas a v profesionální kvalitě. Můžeme tedy nyní konstatovat, že tato nově vybudovaná část je skutečným přínosem pro cestující a je dalším prvkem v celku moderně se rozvíjejícího Letiště Václava Havla Praha.

Letiště Václava Havla Praha: Přestavba Rest & Fun Centre – T2 Spojovací objekt